Podpisanie umowy o powierzenie grantu pn.: "Zdrowo-cyfrowo…
𝐒𝐳𝐚𝐧𝐨𝐰𝐧𝐢 𝐏𝐚𝐧𝐬𝐭𝐰𝐨! Informujemy, że w dniu 𝟐𝟔 𝐥𝐮𝐭𝐞𝐠𝐨 𝟐𝟎𝟐𝟔 𝐫𝐨𝐤𝐮 została podpisana umowa o powierzenie grantu pn. „𝐙𝐝𝐫𝐨𝐰𝐨-𝐜𝐲𝐟𝐫𝐨𝐰𝐨 𝐰 𝐩𝐫𝐳𝐞𝐝𝐬𝐳𝐤𝐨𝐥𝐮 𝐈𝐈” w ramach programu Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności Komponent C: Transformacja...