"SPOTKAJMY SIĘ NA POGRANICZU" - ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W…
Drodzy Mieszkańcy! Starosta Jasielski, Pan Adam Pawluś, ma zaszczyt zaprosić na wyjątkowe, roczne wydarzenie Programu Interreg Polska-Słowacja: "SPOTKAJMY SIĘ NA POGRANICZU!" To doskonała okazja, aby wspólnie celebrować polsko-słowacką przyjaźń,...