Piątek, 26 czerwiec 2026
Imieniny: Paulina, Jan, Maksym
Logo jednostki

Gmina Kołaczyce

Oficjalny portal informacyjny

Wróć na stronę główną

Turniej "Z Orlika na Stadion"

1 czerwca na Obiekcie Orlik w Kołaczycach odbył się Turniej „𝐙 𝐎𝐫𝐥𝐢𝐤𝐚 𝐧𝐚 𝐒𝐭𝐚𝐝𝐢𝐨𝐧”. Na murawie zaprezentowali się najmłodsi fani football'u – chłopcy z kategorii Żak (urodzeni w 2018 roku i młodsi).

𝐖 𝐬𝐩𝐨𝐫𝐭𝐨𝐰𝐲𝐜𝐡 𝐳𝐦𝐚𝐠𝐚𝐧𝐢𝐚𝐜𝐡 𝐰𝐳𝐢ęł𝐲 𝐮𝐝𝐳𝐢𝐚ł 𝐝𝐫𝐮ż𝐲𝐧𝐲:

  • FC Pomarańcza Kołaczyce;
  • Orzeł Lubla;
  • Wisłoka Błażkowa;
  • Orlik Team Kołaczyce.

Mecze były rozgrywane systemem „𝐤𝐚ż𝐝𝐲 𝐳 𝐤𝐚ż𝐝𝐲𝐦”, a każdy pojedynek trwał 15 minut. Emocji nie brakowało.. Młodzi zawodnicy pokazali ogromne serce do gry i wysoki poziom techniczny, a wszystko to w radosnej, rodzinnej atmosferze – 𝐢𝐝𝐞𝐚𝐥𝐧𝐞𝐣 𝐧𝐚 ś𝐰𝐢ę𝐭𝐨𝐰𝐚𝐧𝐢𝐞 𝐃𝐧𝐢𝐚 𝐃𝐳𝐢𝐞𝐜𝐤𝐚.

Na koniec nie było przegranych – 𝐰𝐬𝐳𝐲𝐬𝐜𝐲 𝐮𝐜𝐳𝐞𝐬𝐭𝐧𝐢𝐜𝐲 𝐨𝐭𝐫𝐳𝐲𝐦𝐚𝐥𝐢 𝐩𝐚𝐦𝐢ą𝐭𝐤𝐨𝐰𝐞 𝐦𝐞𝐝𝐚𝐥𝐞, a każda z drużyn wzniosła w górę puchar  
Dodatkową atrakcją był 𝐩𝐨𝐤𝐚𝐳 ż𝐨𝐧𝐠𝐥𝐞𝐫𝐤𝐢 𝐩𝐢ł𝐤𝐚𝐫𝐬𝐤𝐢𝐞𝐣 w wykonaniu Adriana Łukasika z Wisłoki Błażkowa.

𝐖𝐢𝐞𝐥𝐤𝐢𝐞 𝐛𝐫𝐚𝐰𝐚 𝐢 𝐩𝐨𝐝𝐳𝐢ę𝐤𝐨𝐰𝐚𝐧𝐢𝐚 𝐧𝐚𝐥𝐞żą 𝐬𝐢ę 𝐨𝐫𝐠𝐚𝐧𝐢𝐳𝐚𝐭𝐨𝐫𝐨𝐦, 𝐨𝐩𝐢𝐞𝐤𝐮𝐧𝐨𝐦, 𝐫𝐨𝐝𝐳𝐢𝐜𝐨𝐦 𝐨𝐫𝐚𝐳 𝐤𝐢𝐛𝐢𝐜𝐨𝐦, którzy tak licznie przybyli, dopingowali maluchów i pomogli w organizacji tego świetnego wydarzenia.

 

Opublikował w BIP: Natalia Maziarz
Data opublikowania: 11.06.2026 08:59
Ostatnio zaktualizował: Natalia Maziarz
Data ostatniej aktualizacji: 11.06.2026 09:00
Liczba wyświetleń: 34