ZAPRASZAMY NA BADANIA PROFILAKTYCZNE
Burmistrz Kołaczyc, Pani Magdalena Stasiowska oraz Fundacja SOS Życie serdecznie zapraszają wszystkie Panie do udziału w badaniach profilaktycznych - mammograficznych i cytologicznych, które odbędą się w Kołaczycach.
Dlaczego warto...